Кошик
20 відгуків
promo_banner

Малярний інструмент

Малярний інструмент від компанії Технології Декору

При підведенні країв використовуйте пензель і маленький валик після нього. Прокочуючи валиком якомога ближче до краю, ви зменшуєте видимі розводи від щетини.

При фарбуванні стіни валиком, починайте від вікна або від найбільш освітлених ділянок і рухайтеся до більш темної частини стіни. Це дозволить знизити небезпеку появи перекатів.

При фарбуванні фарбами темних насичених відтінків, важливо розподілити пігменти на поверхні в одному напрямку. Після нанесення фарби на стіну, поки вона ще мокра, прокатайте її валиком ще раз в одному і тому ж напрямку, наприклад, зверху-вниз, або знизу-вгору (але не горизонтально). Яскраві пігменти мають набагато меншу покривну здатність, ніж світлі і можуть нерівномірно розподілятися при нанесенні. Такий метод знизить ймовірність появи смуг при фарбуванні.

Якщо пофарбована поверхня обмежена малярською стрічкою, видалити її необхідно перед тим, як фарба повністю висохне. Коли ви знімаєте малярську стрічку, відтягуйте її вільний край в бік свіжопофарбованої поверхні, ви отримаєте найгостріші і чіткі краї.

Малярський валик потрібно вибирати в залежності від типу поверхні на яку планується наносити фарбу. Якщо ви фарбуєте шорстку, неоднорідну поверхню, наприклад, цементну штукатурку або OSB, краще взяти більш грубий валик з довгим ворсом. Він завдає більшу кількість фарби і легше маскує структуру поверхні. Якщо ж фарбування відбувається по флізеліну або по фінішній шпаклівці, то валик краще вибрати з більш коротким ворсом, для отримання більш гладкого покриття.

Якщо ви бажаєте отримати акуратні стики при фарбуванні стіни декількома кольорами, зробіть наступне:

- нанесіть фоновий колір трохи виходячи за його плановані кордони

- акуратно наклейте малярську стрічку, обмеживши контури нового кольору

- акуратно пройдіть фоновою фарбою по новому контуру, перекриваючи край малярської стрічки

- нанесіть основну фарбу

- видаліть малярську стрічку до того, як фінішний шар фарби повністю висохне

Такий метод перешкоджає підтіканню основної фарби під малярську стрічку на фоновий шар і дозволяє отримати ідеально рівні краї.

 

Використання підкладки в більш світлому відтінку, але з високою покривною здатністю, буде хорошим рішенням перед фарбуванням поверхні насиченими відтінками. Найчастіше це необхідно, тому що деякі яскраві, насичені відтінки через особливості колірних пігментів мають слабку покривну здатність. Використання тонованої підкладки зробить фінішне покриття якісніше, дешевше і скоротить терміни виконання робіт.

Забезпечте хорошу вентиляцію під час і після фарбування (проте, уникайте сильних протягів). Найкраще провітрювати кімнату перші кілька тижнів після фарбування. Щоденне провітрювання приміщень - це корисна звичка.

При фарбуванні стін або стель виконуйте роботи не перериваючись. При цьому, наносіть нову смугу фарби, перекриваючи попередню поки вона мокра. Ця техніка називається мокрий по мокрому. Використовуючи її, ви рятуєтесь від смуг після висихання фарби, покриття буде виглядати рівномірним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner